Kodėl NNZ pakuotė?

 • Pasaulinė aprėptis
 • Dėmesys vietos rinkai
 • Platus asortimentas
 • Inovatyvios tendencijos
 • Individuali pakuotė
 • Patikimumas ir etika
 • Tvarumas ir socialinis požiūris
Informacijos užklausa

NNZ Privacy statement

Privatumo Politika

Toliau skaitysite NNZ privatumo politikos aprašą. Šiame apraše mes aiškiname, kaip naudojame asmeninius duomenis, renkamus šioje svetainėje. Gerbiame Jūsų privatumą, todėl su Jūsų asmeniniais duomenimis elgiamės labai atsargiai. Šio pareiškimo orginalo kalba yra olandų. Todėl olandiškas tekstas yra pagrindinė lemiančioji interpretacija. Mūsų privatumo pareiškimas gali būti keičiamas, pvz. dėl įstatymų pakeitimų, todėl rekomenduojama pakartotinai peržvelgti šį pareiškimą.

Įmonės rekvizitai

Asmeninę informaciją (duomenis) apdorojantis kontrolierius yra NNZ BV, Aarhusweg g. 1, Groningenas, Olandija. NNZ BV įmonės kodas Olandijoje yra 02039320. Jeigu norite su mumis susisiekti dėl mūsų privatumo politikos, tą galite padaryti skambinant numeriu +370 5 2152329 arba el. pašto adresu rnnz@rnnz.lt

Renkami asmeniai duomenys

Šioje svetainėje renkami ir apdorojami asmeniniai duomenys yra naudojami keletui tikslų. Duomenys yra naudojami tik šioje privatumo politikoje išvardintiems tikslams. Renkamų asmeninių duomenų tikslai yra išvardinti žemiau.

Kontakto užklausa: Mes renkame Jūsų asmeninius duomenis, jeigu naudojate kontakto užklausos formą su mumis susisiekti. Užklausos formoje mes prašome tik asmeninių duomenų, reikalingų suteikti Jums paslaugą arba atsakyti į Jūsų klausimą. Užklausimo formoje prašome šių (būtinų) asmeninių duomenų:

 • Vardas, Pavardė
 • El. pašto adresas

Informacijos užklausa: Mes renkame Jūsų asmeninius duomenis, jeigu naudojate informacijos užklausos formą paprašyti informacijos apie pakuotes. Užklausos formoje mes prašome tik asmeninių duomenų, reikalingų suteikti Jums reikiamą informaciją. Užklausos formoje prašome šių (būtinų) asmeninių duomenų:

 • Vardas, Pavardė
 • El. pašto adresas
 • Įmonės pavadinimas

Duomenų saugojimo trukmė

NNZ gali Jūsų asmeninius duomenis saugoti ilgesnį laiką, bet ne ilgiau kaip būtina, norint įvykdyti sutartas paslaugas.

Kontakto užklausa: Jeigu kontaktuojate su NNZ per šią svetainę, tai duomenys - tokie kaip vardas, pavardė ir el. paštas bus saugomi el. pašto serveryje. Emailai yra saugomi neterminuotą laiką. Jeigu pokalbis po pirmo kontaktavimo tęsiasi toliau ar priveda prie bendradarbiavimo, tai Jūsų duomenys bus saugomi, kol jų nebereikės.

Informacijos užklausa: Gaunamos informacijos užklausos nėra laikomos ilgiau, nei reikia. Jeigu pokalbis po informacijos užklausimo tęsiasi toliau ar priveda prie bendradarbiavimo, tai Jūsų duomenys bus saugomi, kol jų nebereikės.

Asmeninių duomenų gavėjai

Dažnai Jūsų asmeniniais duomenimis gali būti dalijimasi įmonės viduje, norint suteikti kuo įmanoma kokybiškesnes paslaugas. Jūsų duomenis gali matyti tik ribotas skaičius NNZ darbuotojų. Visi šie darbuotojai yra pasirašę sutartis, kaip tinkamai naudoti Jūsų asmeninius duomenis. Taip pat, kai kurioms situacijoms naudojame trečiąsias šalis:

Interneto agentūra „Speak“: Persiunčiant informaciją, naudojantis mūsų kontakto forma, naudojame trečiųjų šalių kompiuterinę techniką, įskaitant serverius iš „Internetbureau Speak“, esančius Heerenveen, Olandija. Jie apdoroja Jūsų vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį ir Jūsų internetinį adresą (IP adresas). Interneto agentūra „Speak“ nenaudoja asmeninių duomenų saviems tikslams. Norint sužinoti daugiau apie tai, kaip „Speak“ naudoja Jūsų duomenis, prašau peržvelgti privatumo politiką, esančią jų puslapyje.

Asmeninių duomenų saugumas

Visi asmeniniai duomenys yra siunčiami per saugų internetinį ryšį ir saugomi saugiuose serveriuose. Pildant užklausos ir pirkinių krepšelyje esančias formas, Jūsų duomenys yra užšifruoti (encrypted) ir siunčiami per saugų ryšį. Galite atskirti ar ryšys saugus per užraktą (https), esantį Jūsų naršyklėje viršuje kairėje. Tai apsaugo Jūsų privačią informaciją duomenų siuntimo metu, ją užšifruojant. Mes niekada neperduosime Jūsų asmeninių duomenų trečiosioms šalims komerciniams tikslams.

Įmonės perleidimas

NNZ augant ir vystantis, gali nutikti, jog įmonės dalys ar turtas bus pervesti trečiajai šaliai. Tokiu atveju, mūsų lankytojų ir klientų duomenys irgi bus pervesti tai trečiajai šaliai.

Duomenų perdavimas šalims už ES ribų

Techniniais ir operaciniais sumetimais, gali tekti Jūsų duomenis perduoti mūsų dukterinėms įmonėms (jų serveriams), esančioms JAV, bei kitose šalyse už Europos ribų, kur privatumo apsauga gali būti skirtinga nei Europos Sąjungos. Tačiau, mes visada atitinkamai stengsimės, kad Jūsų duomenys būtų kuo geriau apsaugoti.

Duomenų perdavimas į kitas šalis

Techniniais ir operaciniais sumetimais, gali tekti Jūsų duomenis perduoti mūsų filialams (jų serveriams), esančiams šalyse už JAV/Kanados ribų, kur privatumo apsauga gali būti skirtinga nei JAV/Kanados. Tačiau, mes visada atitinkamai stengsimės, kad Jūsų duomenys būtų kuo geriau apsaugoti.

Informacija ir Jūsų duomenų koregavimas

Turite teisę peržiūrėti, prašyti koreguoti ar ištrinti apie Jus saugomus asmeninius duomenis. Jeigu norite sužinoti, kokią informaciją saugome apie Jus arba norite, jog ši informacija būtų pakoreguota, galite susisiekti su mumis el. paštu acc2@rnnz.lt arba siųsti laišką adresu Liepkalnio g. 97, Vilnius, LT02121. Prašyme turėtų būti nurodytas Jūsų vardas, pavardė, adresas, el. paštas ir, jeigu įmanoma, Jūsų telefono numeris. Jeigu siunčiate mums savo dokumento kopiją, labai rekomenduojame savo nuotrauką ir socialinio draudimo numerį padaryti nematomus ir įsitikinti, jog kopija yra skirta tik mums. Taip pat galite paprašyti, jog Jūsų asmeniniai duomenys būtų visiškai ištrinti.

Privatumo politikos pakeitimai

Galime bet kada pakeisti savo privatumo politikos aprašą. Jeigu tą padarysime, apie tai pranešime mūsų svetainėje. Archyve laikome ankstesnius privatumo politikos aprašus. Jeigu norite pasikonsultuoti apie mūsų privatumo politiką, prašome susisiekti su mumis el. paštu.

Klausimai ir atsiliepimai

Rekomenduojame reguliariai ir pakartotinai peržvelgti šį aprašą, jog visuomet būtumėte informuoti. Jeigu turite klausimų apie mūsų privatumo politikos aprašą, prašome su mumis susisiekti žemiau išvardintais būdais:

rnnz@rnnz.lt
+370 5 2152329
Liepkalnio g. 97
LT02121, Vilnius

Apie NNZ

NNZ yra tarptautinė įmonė, kuri specializuojasi vaisių ir daržovių sektoriaus bei pramonės pakuočių klientams srityje. Nuo pat įkūrimo 1922 m. šeimos verslas stabiliai augo į organizaciją, kurioje dirba apie 250 darbuotojų ir yra platus pasaulinis savų filialų ir partnerių tinklas.

Šio tinklo stiprybė yra gebėjimas didinti savo konkurencingumą. Kaip ir NNZ, mūsų tinklo partneriai gali būti apibūdinami kaip tvarūs ir socialūs produktų lyderiai, orientuoti į vartotoją, novatoriški, kryptingi, lankstūs ir skaidrūs, patikimi ir etiški.

Mes NNZ darbuotojus laikome geriausiu savo turtu. Esame įsitikinę, kad dėl to atsiranda daugiau kūrybiškumo ir produktyvumo, o tai yra itin svarbu mūsų klientams, tiekėjams ir kitiems suinteresuotiesiems asmenims. Siekiame dirbti labai asmeniškai, aistringai ir maloniai pagal planą, kurį sukūrėme kartu. Mūsų šūkis yra: „Kartu geriau“. Kartu mes sukuriame klientams tvarų pritaikymą, logistikos sprendimų ir inovacijų.

Mes galime patenkinti šį poreikį pasitelkdami savo dukterines įmones strateginėse vietose įvairiose šalyse. Dirbame su klientais ir įvairiais komandos profesionalais; medžiagų, maisto technologijų, grafinio dizaino ir rinkos tyrimų specialistais. Kartu dirbame su individualiais produktais nuo koncepcijos iki rinkos pradžios. Kiekvienai grandinės jungčiai siūlome konkretiems klientams pritaikytus sumanius sprendimus!

Mūsų standartinį asortimentą sudaro tinkliniai maišai, džiuto maišai, popierinės pakuotės, austiniai PP maišai, plėvelės, folijos, indeliai, didmaišiai ir padėklų stabilizavimo medžiagos. NNZ taip pat tiekia individualias pakuotes. Visoms pakuotėms taikome aukščiausius tvarumo, efektyvumo ir maisto saugos standartus. Taigi mūsų klientai turi naudos iš puikių pirkimo sąlygų ir aukštos kokybės produktų.