Vacancies at NNZ

Ar kitas jūsų darbas bus pas mus?

Mes visada džiaugiamės galėdami priimti naujus žmones į NNZ!

Mes visada džiaugiamės galėdami pasikalbėti su naujais talentingais žmonėmis NNZ. Susisiekite su mumis, kad suprastumėte, kas mes esame ir ką siūlome savo darbuotojams NNZ. Nuo veiklos pradžios 1922 m. šeimai priklausantis verslas išaugo į tarptautinę įmonę, kurios pajamos siekia 170 mln. EUR, kurios pagrindinė būstinė yra Groningene, Nyderlanduose, ir turi 24 filialus visoje Europoje, JAV, Kanadoje ir Afrikoje. Mes kuriame individualius pakavimo sprendimus savo klientams šviežių produktų ir pramonės rinkose.

 

Motyvuoti, atsidavę ir lojalūs darbuotojai

NNZ darbuotojai yra gyvybiškai svarbūs mūsų sėkmei. Kaip šeimos verslas, mes matome juos kaip šeimos dalį. Esame įsitikinę, kad šis įsipareigojimas vienas kitam skatina kūrybiškumą ir produktyvumą bei yra labai naudingas mūsų klientams, tiekėjams ir suinteresuotosioms šalims. Mūsų žmogiškųjų išteklių politika natūraliai kyla iš bendros NNZ misijos, vizijos ir pagrindinės strategijos. Mūsų žmogiškųjų išteklių filosofija vertina motyvuotus, atsidavusius ir lojalius darbuotojus. Tai apibūdina įpareigojančią kultūrą su draugiška aplinka.

 

Innovation in packaging 31B 81 3284063 2769862766 6 (1) Magazijn Rilland (2) Sustainable packaging

Talentingi žmonės

Mes visada ieškome ir džiaugiamės galėdami priimti talentingus naujus žmones NNZ. Kviečiame atsakyti į mūsų laisvas darbo vietas arba atsiųsti atvirą paraišką. Jei pamatysime, kad tinkate, būtinai išnagrinėsime galimybes jus priimti.

 

Kartu yra geriau!

Kartu savo klientams teikiame tvarius individualius pakavimo ir logistikos sprendimus. Mūsų valdyba palengvina ir skatina asmeninį tobulėjimą pagarbiai ir dosniai vadovaujant. Mes dirbame kartu su aistra, malonumu, asmeniškai pagal abipusiai sutartą planą.

Collega’s Kantoor Rilland (4) Industrial packaging 31B 81 3284063 2769862766 6 (1)
87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Būkite informuoti apie naujausius gaminius. Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

"*" nurodo būtinus laukelius

Kaip tvarkome Jūsų duomenis? Perskaitykite mūsų privatumo pareiškimą. Jūs galite atsisakyti šių laiškų bet kuriuo metu