New building NNZ group

Apie mus

Nuo 1922 m., ir mes tik pradėjome!

Nuo 1922 m., kai buvo įkurta, NNZ ne kartą keitėsi. Mūsų kelionėje pagrindinis dėmesys visada bus skiriamas klientų, tiekėjų ir darbuotojų veiklos tęstinumui užtikrinti. Persitvarkymas yra mūsų DNR, mes esame verslininkai, besinaudojantys rinkos sąlygomis ir tendencijomis. Pertvarkome savo, kaip pakuočių tiekėjo, vaidmenį. Tai reiškia, kad iš naujo išrandame save, priimdami strateginius sprendimus sustabdyti savo gamybą ir tapti nepriklausomu tiekėju, turinčiu patikimų partnerių tiekėjų tinklą, ir geografiškai plečiame savo patronuojamųjų įmonių veiklą. Pertvarkome savo pakuočių portfelį, diegdami naujoves ir toliau tobulindami esamas pakuotes. Tai daro poveikį aptarnaujamoms rinkoms.

NNZ esmė yra bendradarbiavimas ir asmeniniai santykiai – išorėje bei viduje. Santykiai su darbuotojais, klientais ir akcininkais. Sprendimai siekiami komandiniame darbe: pagalba kelyje į sėkmę, pagarba, sąžiningumas.

Produktų lygmenyje NNZ stiprybė glūdi klientų pakavimo problemų sprendime. Žinios, patirtis ir kūrybiškumas yra šių pakavimo sprendimų kūrimo pagrindas. Mes esame orientuoti ties sprendimų kūrimu, klientų patenkinimų ir mąstome originaliai bei nevaržomai.

Pertvarkymas yra mūsų DNR! Mes aistringai pakuojame ir išsprendžiame jūsų pakavimo dilemas naudodamiesi tikru bendradarbiavimu ir pritaikytais sprendimais.

Mūsų paveldas ir ateities kelias

NNZ yra tarptautinė įmonė, užsiimanti žemės ūkio ir pramonės produktų pakavimo medžiagų prekyba. Nuo 1922 m. NNZ buvo 100 % šeimos verslo įmonė, tačiau didžiausias dėmesys skiriamas įmonės veiklai. Šiuo metu NNZ turi 22 savo filialus 18 šalių, taip pat tarptautinį įmonių tinklą, su kuriuo bendradarbiaujame daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje, tiek produktų kūrimo, rinkų, tiek pirkimo ir pardavimo srityse. NNZ daugiausia prekiauja vaisių ir daržovių sektoriaus pakavimo medžiagomis, tačiau taip pat turime pramoninio pakavimo padalinių Beniliukso šalyse, Vokietijoje, Skandinavijoje, Jungtinėje Karalystėje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Šveicarijoje.

Žvelgdami į ateitį mes tikime būtinybe tokiai įmonei kaip NNZ palaikyti nenutrūkstamą įsitraukimą į pakavimo medžiagų inovacijų kūrimą bei tų medžiagų keliamų reikalavimus šviežiems vaisiams, daržovių gaminiams ar kitiems maistiniams produktams, o taip pat skirti būtiną dėmesį mūsų sektoriui keliamiems tvarumo reikalavimams.

Libau pand 1923 2021 Magazijn Groningen (7) 2021 Magazijn Groningen (14) 2021 Vestiging Groningen (7)

Būdama aktyvi beveik 100 metų pakuočių srityje, NNZ tikrai planuoja tęsti savo veiklą dar daugelį ateinančių dešimtmečių. 1995–2022 m. laikotarpiu įmonės apyvarta išaugo nuo 30 mln. EUR iki 195 mln. EUR. Tai buvo pasiekta decentralizuotoje nacionalinių rinkų struktūroje, kaip išreiškiama ir šiandien naudojamu šūkiu: „Dėmesys vietiniam“. Greta šių decentralizuotų nacionalinių padalinių, centralizuotai valdomos disciplinos (finansų, rinkodaros, produktų kūrimo, žmogiškųjų išteklių, IRT ir centrinio tiekimo) sudaro sąlygas įvairiems NNZ filialams optimaliai veikti su pardavimais, logistika, technine priežiūra ir tiesiogine rinkodara.

Vienas iš svarbių mūsų ilgo gyvavimo atramų yra tai, kad NNZ nori laikytis visų įstatymų nustatytų nuostatų, paktų ir taisyklių; NNZ taip pat atsisako spekuliuoti ateities sandorių rinkose nei žaliavomis, nei valiutomis. NNZ tai laiko savo įsipareigojimu ne tik visuomenei, bet ir savo darbuotojams.

IMG 0921 Magazijn Rilland (51) NNZ Lunenburg 2021 (106) NNZ Lunenburg 2021 (25)

NNZ mes labai vertiname savo darbuotojų vertę ir jų vardu suformulavome savo 4 ramsčius: pageidavimas, pramoga, personalumas ir planavimas. Mes geidžiame kurti pakuotes, norime pramogauti dirbdami, labai asmeniškai, bet visada pagal planą, kurį sudarėme kartu. Tai išreiškiama aktyvioje kokybės politikoje ir tvarumo politikoje, bet taip pat ir tarptautiniu mastu pripažintomis kokybės garantijomis, tokiomis kaip ISO 9001 ir BRC sertifikatai ir SEDEX. Kartu turime užtikrinti aplinką, kurioje kokybė, sauga ir sveikata yra savaime suprantami dalykai. Todėl visose NNZ įmonėse yra komandos, kurios aktyviai puoselėja šias disciplinas.

NNZ Scandinavia Dec 2021 (64) NNZ Lunenburg 2021 (35) Suppliers code of conduct NNZ Scandinavia Dec 2021 (8)
NNZ Group building
Verslas turi pirmenybę – optimalus skaidrumas ir nuolatinis dėmesys, užtikrinantis ateitį.

 

„Boot“ šeima

Nuo pat įkūrimo 1922 m. „Boot“ šeima vis dar valdo 100 % NNZ akcijų. Tačiau svarbu pažymėti, kaip trumpai minėta pirmiau, kad NNZ įmonė visada turėjo pirmenybę prieš šeimos interesus. Tai reiškia, kad visų pirma reikia žiūrėti į NNZ tikslus ir būdus, kaip jie gali būti plėtojami ateityje; darbui teikiamas prioritetas, su optimaliu skaidrumu ir nuolatiniu dėmesiu, siekiant garantuoti ateitį.

 

Mūsų pagrindiniai skaičiai

  • Įkurta: 1922 m.
  • Darbuotojų skaičius: 250
  • Pajamos: 195 mln. EUR
  • Produktas: pakavimo medžiagos
  • Rinkos: žemės ūkio (75 %), pramonės (25 %)
  • Būstinė: Groningenas, Nyderlandai
  • Dukterinės įmonės: 24 Europoje, JAV, Kanadoje ir Afrikoje
  • Sandėlio plotas: 50 000 m²

 

 

Mes turime ir užtikrinsime savo ateitį nuolat pertvarkydami NNZ.
NNZ Wereldkaart 2023 05 17
NNZ pakuavimo tinklas, aprėptis visame pasaulyje

Mes aptarnaujame klientus iš 24 savo dukterinių įmonių Europoje, JAV, Kanadoje ir Afrikoje

Kontaktai
KODĖL NNZ PAKAVIMO TINKLAS?
PERFORMAVIMAS

Tvarumas
Strateginės vietos visame pasaulyje
Novatoriška
Patikima ir etiška

TIKRAS BENDRADARBIAVIMAS

Ilgalaikės partnerystės
Komandinis darbas
#Rethink inovacijas
Pilno aptarnavimo logistika

INDIVIDUALŪS SPRENDIMAI

Nepriklausomas konsultavimas
Inovacijų įžvalgos
Klientų intymumas
Platus portfelis

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Būkite informuoti apie naujausius gaminius. Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

"*" nurodo būtinus laukelius

Kaip tvarkome Jūsų duomenis? Perskaitykite mūsų privatumo pareiškimą. Jūs galite atsisakyti šių laiškų bet kuriuo metu