NNZ true coorperation

Aptarnaujamos rinkos

Aptarnaujame žemės ūkio ir pramonės klientus visame pasaulyje iš mūsų dukterinių įmonių Europoje, JAV, Kanadoje ir Afrikoje.

NNZ yra tarptautinė įmonė, prekiaujanti žemės ūkio ir pramonės produktų pakavimo medžiagomis.

 

Nuo 1922 m. NNZ išlieka 100 % šeimos įmonė, tačiau daug dėmesio skirianti įmonės veiklai. Šiuo metu NNZ turi 24 nuosavus filialus 18 šalių, taip pat tarptautinį įmonių tinklą, su kuriuo bendradarbiaujame daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje, tiek plėtojant produktus, tiek rinkas, tiek pirkimo ir pardavimo srityse. NNZ parduoda pakavimo medžiagas vaisių ir daržovių sektoriui bei pramonės rinkoms visame pasaulyje. Mes aptarnaujame savo klientus savo rinkos segmentuose su „tinkamų žmonų, paprastos struktūros ir nuoseklumo kultūra“. Esame sėkmingi dėl dalijimosi žiniomis, efektyvių procesų, diferencijuotų produktų, aiškios tiekimo strategijos, užtikrinančios tinkamą kainą, ir stiprios technologijos bei skaitmeninio buvimo. Mūsų pagrindinis įsitikinimas: „pakuočių pertvarkymas keičia pasaulį“.

Op Locatie Eindhoven (4)

Mažmeninis šviežių produktų pakavimas

Mūsų dėmesys

  • Dėmesys maistui: vaisiai ir daržovės.
  • Dėmesys klientui: pakuotojai, aptarnaujantys mažmeninius klientus, tarptautiniai mažmenininkai.
  • Pakuotės tipas: diferencijuoti produktai, daugiausia dėmesio skiriant: padėklams, plėvelėms, maišams ir tinklams, pagamintiems iš plastiko, popieriaus, celiuliozės, pluošto, kartono ir medžio.

 

Mūsų požiūris

Pakuotė turi lemiamą vaidmenį siekiant išvengti maisto švaistymo ir išlaikyti jūsų produkciją šviežią. Švieži produktai yra unikalus iššūkis pakavimo medžiagoms, nes vaisiai ir daržovės ir toliau kvėpuoja nuėmus derlių. Tinkamos pakuotės priderinimas prie produkto yra gyvybiškai svarbus norint pratęsti tinkamumo laiką. Gaminių pakuotės vaidina skirtingą vaidmenį verslui verslui (B2B) ir mažmenininko vartotojui (B2C) pristatyme. Miestuose produkcijos nuostoliai dažniausiai atsiranda per mažmenininko ir vartotojų mainus, o kaimo vietovėse prarandama daugiau produkcijos gabenant nuo ūkių iki mažmenininkų. Abiem atvejais labai svarbu sumažinti maisto švaistymą ir pailginti produkcijos tinkamumo laiką. Vartotojai, mažmenininkai ir augintojai ieško tvarių pakavimo sprendimų, kurie paliktų mažiau atliekų ir pasiūlytų ekologiškesnį variantą, nepakenkiant pakuočių kokybei. NNZ turi platų standartinį asortimentą, skirtą jūsų vaisiams ir daržovėms pakuoti, kad patenkintų šiuos poreikius. Be to, investuojame į naujoves ir galime padėti jums pasirinkti faktais pagrįstą tvarių pakuočių portfelį.

Warehouse net packaging

Šviežių produktų transportavimo pakuotės

Mūsų dėmesys

  • Dėmesys produktui: pakavimo medžiagos dideliems produkcijos kiekiams (bulvės, svogūnai, morkos, kopūstai, vaisiai ir kt.).
  • Dėmesys klientams: ūkininkai ir pakuotojai.
  • Pakuotės tipas: diferencijuoti produktai, daugiausia dėmesio skiriant: tinkliniams maišams, burlapo (džiuto, storo audeklo) maišams, (vėdinamiems) „big-bag“ maišams, PP austiems maišams, popieriniams maišams, viršutinei apsaugai, skysčiams, padėklų tinklams ir kampinėms lentoms.

Mūsų požiūris

Šviežių produktų gabenimo logistika yra labai sudėtinga, pakuotė vaidina lemiamą vaidmenį pratęsiant tinkamumo laiką. Švieži produktai yra unikalus iššūkis pakavimo medžiagoms, nes vaisiai ir daržovės ir toliau kvėpuoja nuėmus derlių. Tinkamos pakuotės priderinimas prie produkto yra gyvybiškai svarbus norint pratęsti tinkamumo laiką. Didelio kiekio bulvių ir daržovių gabenimo logistika yra labai sudėtinga, todėl NNZ dirba kartu su augintojais ir ūkininkais, kad produkcija galutinį vartotoją pasiektų nepriekaištingos būklės. Mes atsižvelgiame į pakuotę, temperatūrą, drėgmę ir kitus veiksnius, kad produktai išliktų švieži ir nepažeisti.

Bulvės ir svogūnai, kopūstai, ropės, citrusiniai vaisiai ir kai kurie specialūs daiktai paprastai supakuojami į tinklinius maišus. Be mažų sąnaudų, tinklelis turi nevaržomo oro srauto pranašumą. Geras vėdinimas ypač naudingas svogūnams. Bulvių eksportui burlapo maišai vis dar yra pasirinkta pakavimo medžiaga, nes jie pasižymi puikiu drėgmės sugėrimu, geru vėdinimu ir yra minkšti bulvių žievei. Vėdinami „big-bag
maišai yra efektyviausi produktams, pavyzdžiui, bulvėms ir morkoms, laikyti.

RZ2 3255 © Ronald Zijlstra

Pramoninės pašarų, maisto ir ne maisto produktų pakuotės

Mūsų dėmesys

  • Produkto dėmesys: maistas, pieno milteliai, pašarai gyvuliams, chemijos produktai (įskaitant trąšas), statybinės medžiagos.
  • Dėmesys klientams: žmonių maisto, augintinių ėdalo, gyvūnų pašarų ir chemijos įmonių gamintojai.
  • Pakuotės tipas: diferencijuoti produktai, daugiausia dėmesio skiriant: „big-bag“ maišams (FIBC), PP austiems maišams, popieriniams maišams, tinkliniams maišams, medvilniniams maišams, plėvelės maišeliams, tinkliniams maišeliams, padėklų tinklams ir kartoniniams kampams.

Mūsų požiūris

Pakuotė yra svarbus ryšys tarp gamintojų ir galutinių vartotojų. Džiaugiamės galėdami patarti klientams efektyvaus pirkimo, sandėliavimo ir logistikos klausimais. Savo pramonės skyriuje mes kuriame ir prekiaujame pakuotėmis maisto ir gyvūnų pašarų pramonei bei tokiems sektoriams kaip chemikalai, farmacija ir statyba. Džiaugiamės galėdami padėti sukurti pakavimo koncepcijas, kurios suteikia pridėtinės vertės kiekvienai grandinės grandžiai. Nuo efektyvaus apdorojimo ir maksimalios apsaugos transportavimo metu iki patrauklaus pristatymo vartotojui.

KODĖL NNZ PAKAVIMO TINKLAS?
PERFORMAVIMAS

Tvarumas
Strateginės vietos visame pasaulyje
Novatoriška
Patikima ir etiška

TIKRAS BENDRADARBIAVIMAS

Ilgalaikės partnerystės
Komandinis darbas
#Rethink inovacijas
Pilno aptarnavimo logistika

INDIVIDUALŪS SPRENDIMAI

Nepriklausomas konsultavimas
Inovacijų įžvalgos
Klientų intymumas
Platus portfelis

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Būkite informuoti apie naujausius gaminius. Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

"*" nurodo būtinus laukelius

Kaip tvarkome Jūsų duomenis? Perskaitykite mūsų privatumo pareiškimą. Jūs galite atsisakyti šių laiškų bet kuriuo metu