Denmark warehouse

Kodėl? Pertvarkymas

Tai yra mūsų DNR!

Warehouse net packaging

Pertvarkymas yra mūsų DNR ir turi dvi skirtingas reikšmes NNZ požiūriu. Pirma, egzistuoja mūsų siekis nuolat prisitaikyti ir pertvarkyti NNZ organizaciją. Tik tokiu būdu galime patenkinti klientų, tiekėjų ir darbuotojų poreikius. Ne tik šiandien, bet ir ateityje. Antra, pertvarkymas reikalingas kuriant naujus novatoriškus pakavimo sprendimus, kad jūsų produktai būtų dar geriau apsaugoti, tuo tarpu sumažinant poveikį aplinkai geresniam pasauliui.

 

Pertvarkymas NNZ

Mes tikime, kad turėtume gerai rūpintis ir dirbti glaudžiai bendradarbiaudami su savo darbuotojais, klientais ir partneriais. Tik nuolat pritaikydami savo organizaciją galime įvykdyti šį pažadą. Pertvarkymas yra mūsų įmonės širdyje. NNZ mes skatiname įtraukų ir tvarų augimą ir kuriame atsparią infrastruktūrą, skatinančią tvarią industrializaciją. Dabartinės kartos poreikių tenkinimas yra toks pat svarbus, kaip ir ateities kartų poreikių tenkinimas. Dabar mes pertvarkome pakuotes beveik 100 metų ir to niekada nepakeisime.

 

Tvarumas Inovacijos

Pertvarkymas Pakuotės

Kuriant pakavimo sprendimus apibrėžiamas dar vienas svarbus NNZ pertvarkymo veiksnys. Iš naujo išradę tai, ką darome šiandien, galime įvykdyti savo pažadą rytoj sukurti dar geresnį sprendimą. Jei galėtume sugalvoti geresnę bananų žievelę, tai tikrai padarytume šiandien. Taigi, kurdami pakavimo sprendimus jums, mes visada laikomės svarbių pagrindinių ramsčių rinkinio:

  • Mes užtikriname, kad gausite geriausią sprendimą įveikiant maisto švaistymą.
  • Mes kuriame aukštos kokybės pakavimo sprendimus, kurie būtų ekonomiški ir kuo labiau sumažintų poveikį aplinkai.
  • Mes aiškiai žiūrime į savo gamybos procesus, kad sumažintume poveikį aplinkai, mūsų CO2 pėdsaką ir reikalingus išteklius. Mes dirbame kasdien kurdami naujus tvarius geresnių žiedinės ekonomikos produktų sprendimus.
Op Locatie Eindhoven (10) Industrial packaging 2021 Collega’s Magazijn Groningen (9) 2021 Collega’s Magazijn Groningen (14)

Pertvarkymas NNZ

KODĖL NNZ PAKAVIMO TINKLAS?
PERFORMAVIMAS

Tvarumas
Strateginės vietos visame pasaulyje
Novatoriška
Patikima ir etiška

TIKRAS BENDRADARBIAVIMAS

Ilgalaikės partnerystės
Komandinis darbas
#Rethink inovacijas
Pilno aptarnavimo logistika

INDIVIDUALŪS SPRENDIMAI

Nepriklausomas konsultavimas
Inovacijų įžvalgos
Klientų intymumas
Platus portfelis

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Būkite informuoti apie naujausius gaminius. Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

"*" nurodo būtinus laukelius

Kaip tvarkome Jūsų duomenis? Perskaitykite mūsų privatumo pareiškimą. Jūs galite atsisakyti šių laiškų bet kuriuo metu