87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002

Inovacijos

Pergalvokite, iš naujo sukurkite, perkurkite, tyrinėkite, perdirbkite savo pakuočių portfelį

Innovation
Innovation as paInovacijos –mūsų sprendimų dalisrt of our solutions.

 

2021 m. „ES žiedinės ekonomikos veiksmų plane“ pakartotas tikslas, kad iki 2030 m. visas pakuotes būtų galima pakartotinai naudoti arba perdirbti ekonomiškai perspektyviu būdu. Šis planas yra vienas iš pagrindinių Europos Žaliojo kurso elementų, kuriame ES nustato perėjimo prie žiedinės ekonomikos žingsnius.

Dėl to, kad esame nepriklausomi patarėjai, turintys platų portfelį ir unikalų „#Rethink“ metodą, galime padėti jums padaryti jūsų portfelį tvaresnį šiandien ir ateityje.

Mūsų požiūris į „#Rethink“ prasideda nuo jūsų dabartinių pakavimo medžiagų, pakavimo strategijos ir tvarumo tikslų įvertinimo. Pateikiame faktus apie įvairias pakavimo galimybes: poveikį aplinkai, numatomą tinkamumo laiką, sąnaudų lygį ir poveikį rinkai. Turėdami šiuos duomenis galite pasirinkti pakavimo medžiagą ir dizainą, kuris geriausiai atitinka Jūsų tvarios pakavimo strategijos.

 

Mūsų paslauga: ekologinio pėdsako skaičiavimas
NNZ Lunenburg 2021 (114)
Permąstykime, išraskime, pertvarkykime, tyrinėkime, perdirbkime Jūsų pakuočių portfelį.

Permąstykite pakuotę

Pakuotės pasirinkimas tiesiogiai veikia jūsų produkto ir prekių ženklo tvarumo poveikį. Suprasti dažnai nematomą jūsų pakuotės poveikį gali būti sunku. Kaip pasirinkti tinkamą pakavimo sprendimą? Norėdami paremti faktais pagrįstą sprendimą dėl pakavimo medžiagų, siūlome poveikio aplinkai skaičiavimo paslaugą: anglies pėdsaką, energijos vartojimą ir vandens vartojimą. Be ekologinio pėdsako skaičiavimo, į lygtį pagal mūsų „#Rethink“ metodą įtraukiame perdirbamumą, maisto atliekas, poveikį rinkai ir medžiagų sąnaudas. Naudodami šį „#Rethink“ metodą galime padėti pasirinkti pakavimo medžiagą ir dizainą, kuris geriausiai atitinka jūsų tvarios pakavimo strategijas.

 

Mūsų „#Rethink“ metodo paaiškinimas:

 

Iš naujo išraskite pakuotę

Šiame žingsnyje mes pradedame iš naujo išrasti jūsų pakavimo medžiagas. Mąstydami nestandartiškai, mes ieškome būdų, kaip naudoti mažiau medžiagų ar kitokią medžiagą, turėdami omenyje tik vieną dalyką: kaip dar geriau apsaugoti jūsų gaminius, kaip išlaikyti juos šviežius ilgesnį laiką. Svarbus žingsnis siekiant įveikti maisto švaistymą. Mes kuriame naujus produktus ir visada patvirtiname atlikdami griežtą prototipų kūrimą ir rinkos testavimą.

 

Pavyzdys: „Paper-Vento bio“ kompostuojamas popierius, skirtas VFFS

 

Iš naujo projektuokite pakuotę

Iš naujo projektuodami jūsų pakuotės komponentus, mes taip pat ieškome būdų, kaip pagerinti tvarkymą ir galimus automatizavimo sprendimus. Prototipų kūrimas ir rinkos testavimas vėl yra esminė dalis pertvarkant pakuočių sprendimus.

 

Pavyzdys: „Snap-Log“ uždarymas tinkliniams maišams malkoms

 

 

Pavyzdys: tinkliniai maišai su raišteliu svogūnų pakavimui automatizuoti

 

Be to, kad visame pasaulyje pristatėme tokio tipo tinklinius maišus automatizavimui palaikyti, mes taip pat investavome į lazerinio ženklinimo technikos kūrimą. Tai leidžia išsamiai pritaikyti žymėjimą ant tinklinio maišo viršaus prie raištelio. Norėdami gauti daugiau informacijos, kviečiame susisiekti su mumis!

 

 

Pavyzdys: „Mega FIBC Builders Bag“

 

Studijuokite pakuotę

NNZ mes kuriame produktus, numatančius rinkos tendencijas. Mes renkame įžvalgas visose savo filialuose ir rengiame specialias „inovacijų kavines“, kuriose darbuotojai kartu su geriausiais dizaino ekspertais kuria idėjas. Paskui pačios geriausios idėjos paverčiamos prototipais. Jie pateikiami mūsų klientų bazei, kad sukeltų susidomėjimą. Taip pat atliekame kiekybinius ir kokybinius tyrimus, siekdami patvirtinti produktus ir rinkti vartotojų įžvalgas, kad pagrįstmėme sprendimų priėmimą.

 

NNZ rinkos tyrimų pavyzdys

 

NNZ tyrimas: vartotojų pirkimo elgsena, minkštųjų vaisių pakuotės NNZ tyrimas: vartotojų pageidavimai, obuolių pakuotės'

Perdirbkite pakuotę

Perdirbimas yra sėkmingos žiedinės pakavimo medžiagų ekonomikos pagrindas. Šiuo tikslu mes visada siekiame patenkinti keturias sąlygas:

  • Produktas turi būti pagamintas iš medžiagos, kuri surenkama perdirbti, turi rinkos vertę ir (arba) yra remiama pagal teisės aktų nustatytą programą.
  • Produktas turi būti rūšiuojamas ir sujungiamas į apibrėžtus srautus perdirbimo procesams.
  • Produktą galima apdoroti ir regeneruoti / perdirbti naudojant komercinius perdirbimo procesus.
  • Perdirbta medžiaga tampa žaliava, kuri naudojama naujų gaminių gamyboje.

 

Pavyzdžiai: NNZ seminarai

 

Pakavimo medžiagų perdirbimas yra labiausiai diskutuojama tema. NNZ mes prisidedame prie bendrojo supratimo, rengdami internetinius seminarus kolegoms, klientams ir tiekėjams. Kviečiame pramonės ekspertus praturtinti mūsų internetinius seminarus naujausiomis tendencijomis ir technologijomis. Dalijimasis yra rūpinimasis!

NNZ internetinis seminaras: plastikinių pakuočių perdirbimas NNZ internetinis seminaras: pluoštinių pakuočių perdirbimas NNZ internetinis seminaras: FIBC: rPET naudojimas ir jo poveikis pėdsakui

 

Pavyzdys: NNZ projekto „Food2Food“ plastikinių padėklų perdirbimas

 

NNZ bendradarbiauja su Filigrade, kad įdiegtų naujas technologijas, naudodamas lenktą įspaudą ant PP ir PET padėklų. Tai leis artimiausiu metu perdirbti PP ir PET padėklus „Food2Food“. Mūsų naminių gyvūnėlių padėklai turi puikų 96 %+ skaitomumą bandomosiose rūšiavimo linijose!

NNZ true coorperation
Kviečiame susisiekti su mumis ir aptarti pakavimo poreikius Kontakt
KODĖL NNZ PAKAVIMO TINKLAS?
PERFORMAVIMAS

Tvarumas
Strateginės vietos visame pasaulyje
Novatoriška
Patikima ir etiška

TIKRAS BENDRADARBIAVIMAS

Ilgalaikės partnerystės
Komandinis darbas
#Rethink inovacijas
Pilno aptarnavimo logistika

INDIVIDUALŪS SPRENDIMAI

Nepriklausomas konsultavimas
Inovacijų įžvalgos
Klientų intymumas
Platus portfelis

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Būkite informuoti apie naujausius gaminius. Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

"*" nurodo būtinus laukelius

Kaip tvarkome Jūsų duomenis? Perskaitykite mūsų privatumo pareiškimą. Jūs galite atsisakyti šių laiškų bet kuriuo metu