2021 Collega’s Magazijn Groningen (9)

Produkcijos transportavimo pakuotės

Mūsų klientai: ūkininkai ir didesnio produkcijos kiekio pakuotojai.

Mes dirbame kartu su augintojais ir ūkininkais, kad produkcija galutiniam vartotojui galėtų būti pristatyta puikios būklės.

 

Mes aprūpiname ūkininkus ir pakuotojus pakavimo medžiagomis didesniems produkcijos kiekiams (bulvėms, svogūnams, morkoms, kopūstams, vaisiams…), dažnai skirtiems eksportui.

Mes turime platų asortimentą, kad patenkintume jūsų poreikius, įskaitant tinklinius maišus, burlapo (džiuto, storo audeklo) maišus, (vėdinamus) „big-bag“ maišus, PP austus maišus, popierinius maišelius, „Top-Guard“, „Liqui-Sorb“, padėklų tinklą ir kartoninius kampus.

Mes investuojame į inovacijas ir galime padėti jums padaryti faktais pagrįstą pasirinkimą jūsų tvarių pakuočių portfelį, kuris gamina mažiau atliekų ir siūlo ekologiškesnes galimybes, nepakenkiant kokybei.

Mes žinome, kad šviežių produktų gabenimo logistika yra labai sudėtinga, pakuotė vaidina lemiamą vaidmenį pratęsiant tinkamumo laiką. Švieži produktai yra unikalus iššūkis pakavimo medžiagoms, nes vaisiai ir daržovės ir toliau kvėpuoja nuėmus derlių. Tinkamos pakuotės priderinimas prie produkto yra gyvybiškai svarbus norint pratęsti tinkamumo laiką. Didelio kiekio bulvių ir daržovių gabenimo logistika yra labai sudėtinga, todėl dirbame kartu su augintojais ir ūkininkais, kad produkcija galutinį vartotoją pasiektų nepriekaištingos būklės. Mes atsižvelgiame į pakuotę, temperatūrą, drėgmę ir kitus veiksnius, kad produktai išliktų švieži ir nepažeisti.

Bulvės ir svogūnai, kopūstai, ropės, citrusiniai vaisiai ir kai kurie specialūs daiktai paprastai supakuojami į tinklinius maišus. Be mažų sąnaudų, tinklelis turi nevaržomo oro srauto pranašumą. Geras vėdinimas ypač naudingas svogūnams. Sėklinių bulvių eksportui vis dar pasirenkama pakavimo medžiaga – burlapo maišai, nes jie pasižymi puikiu drėgmės sugėrimu, gera ventiliacija ir minkštumu bulvių žievei. Vėdinami „big-bag“ maišai yra efektyviausi produktams, pavyzdžiui, bulvėms ir morkoms, laikyti

KODĖL NNZ PAKAVIMO TINKLAS?
PERFORMAVIMAS

Tvarumas
Strateginės vietos visame pasaulyje
Novatoriška
Patikima ir etiška

TIKRAS BENDRADARBIAVIMAS

Ilgalaikės partnerystės
Komandinis darbas
#Rethink inovacijas
Pilno aptarnavimo logistika

INDIVIDUALŪS SPRENDIMAI

Nepriklausomas konsultavimas
Inovacijų įžvalgos
Klientų intymumas
Platus portfelis

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Būkite informuoti apie naujausius gaminius. Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

"*" nurodo būtinus laukelius

Kaip tvarkome Jūsų duomenis? Perskaitykite mūsų privatumo pareiškimą. Jūs galite atsisakyti šių laiškų bet kuriuo metu