DSC0098

NNZ - pasirinktinas partneris Tiekėjams

Siekiant užtikrinti atsakingą ir tvarią tiekimo grandinę, skatiname tvarumą, rūpestį gamtai ir bendradarbiavimą.

Žmogaus teisės, etika, sąžiningumas, kokybė ir atliekų mažinimas

  • Renkantis tiekėjus, ieškome etiškų, ekologiškų ir produktyvių partnerių. Tiekėjai yra audituojami ir privalo pasirašyti NNZ elgesio kodekso sutartį. Kodekse pabrėžiami šie punktai: užtikrinti vartotojų saugumą, atsižvelgti į žmogaus teises, prisidėti prie tvarumo pokyčių ir švaresnio pasaulio.
  • NNZ grupėje audituojame trejomis skirtingomis programomis (Lengvas, Vidutinis ir Intensyvus). Auditai vykdomi kasmet pagal sutartą tvarkaraštį. Audito indekso balas sprendžiamas iš vidutinių ‘Kokybės – Maisto saugos – Sveikatos ir Saugumo – Tvaraus finansavimo’ auditų rezultatų.

 

 Šiltamio efekto dujų emisijos ir klimato kaita

  • Norime kuo sparčiau sumažinti mūsų vartojamų žaliavų (3-ioji teršalų taikymo sritis ir transportas) pagal svorį keliamas šiltnamio efekto dujų emisijas ir poveikį gamtai. Tą vykdome įvairiais (žiedinio) rūšiavimo, žaliavų keitimo ekologiškesnėmis ir logistikos optimizavimo, projektais.
  • Šiltnamio efektą sukeliančių dujų protokolo 3-ioji taikymo sritis apima visas emisijas, kurios nėra tiesiogiai sukeltos NNZ grupės kontroliuojamo turto, o sukeltos kitų mūsų tiekimo grandinės dalyvių. Pavyzdžiui, NNZ grupės perkami, naudojami ir galiausiai atsikratomi tiekėjų gaminiai. 3-ioji taikymo sritis apima visus šaltinius, kurie nėra 1-osios ir 2-osios teršalų taikymo sferos dalis.

 

Bendradarbiavimas

  • Bendradarbiaujame su tiekėjų verslų regionuose įsikūrusiomis bendruomenėmis ir siekiame turėti teigiamą poveikį tų regionų žinių, įgūdžių, vertybių bei motyvacijos kėlimui.

 

tvarumas tvarumas klientams tvarumas darbuotojams
Sustainability Strategic Focus And Pillars 2
Išskyrėme tris pagrindinius, mūsų vertybes atspindinčius, pamatus: Klientas, Darbuotojas ir Tiekėjas. Šiose srityse ieškome tikslingiausio kelio link apibrėžtų NNZ grupės ir Jungtinių Tautų tvarumo tikslų išpildymo iki 2030-ųjų.
KODĖL NNZ PAKAVIMO TINKLAS?
PERFORMAVIMAS

Tvarumas
Strateginės vietos visame pasaulyje
Novatoriška
Patikima ir etiška

TIKRAS BENDRADARBIAVIMAS

Ilgalaikės partnerystės
Komandinis darbas
#Rethink inovacijas
Pilno aptarnavimo logistika

INDIVIDUALŪS SPRENDIMAI

Nepriklausomas konsultavimas
Inovacijų įžvalgos
Klientų intymumas
Platus portfelis

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Būkite informuoti apie naujausius gaminius. Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

"*" nurodo būtinus laukelius

Kaip tvarkome Jūsų duomenis? Perskaitykite mūsų privatumo pareiškimą. Jūs galite atsisakyti šių laiškų bet kuriuo metu