GVBF T4A NNZ 034 (1)

Kokybės valdymas

NNZ įmonės politika

Kalbant apie kokybę, NNZ siekia būti pageidaujamu pakavimo sprendimų partneriu. Mes užtikriname produktų nuoseklumą kokybės ir maisto saugos atžvilgiu. Optimali kokybė yra būtina NNZ grupės sėkmės rinkoje sąlyga. Visa įmonė yra pasirengusi (gaminti), sandėliuoti ir platinti pramonines, žemės ūkio ir vartotojų pakuotes, skirtas tiek tiesioginiam, tiek netiesioginiam sąlyčiui su maistu bei teikti aukščiausios kokybės paslaugą.

 

Mums kokybė yra tada, kai grįžta klientas, o ne produktas

 

Siekdami tai įvykdyti, nuolat tobuliname verslo, gamybos, klientų aptarnavimo ir kokybės sistemas bei procesus, vadovaudamiesi visais įmonės veiklai galiojančiais įstatymais ir reglamentais bei visais teisiniais ir etiniais verslo veiklos veiksniais:

 

Mūsų kokybės sistemos sustiprina mūsų nuolatinio procesų ir kokybės sistemų tobulinimo pagrindą. Jo veiksmingumas peržiūrimas ir patvirtinamas naudojant su duomenimis ir faktais susijusias priemones:

 • GFSI ir ISO9001 atitiktis.
 • Sutelkite dėmesį į tinkamą vykdymą pirmą kartą.
 • Skundų mažinimas naudojant pagrindinių priežasčių analizę ir korekcinius bei prevencinius veiksmus.

 

Mūsų organizacinės žinios, ištekliai, galimybės ir produktai leidžia mums paversti kokybę konkurenciniu pranašumu mums ir mūsų klientams:

 • Darbuotojų įgūdžiai nuolat tobulinami per mokymus.
 • Išmokyti visus savo darbuotojus apie įmonės reikalavimus laikytis higienos taisyklių ir tinkamai atsižvelgti į asmens higieną.
 • Esame „One NNZ“. Tai reiškia, kad dirbame kartu visame pasaulyje ir viskam, ką darome, taikome savo NNZ vertybes ir kokybės standartus.
 • Užtikriname efektyvų Tiekėjų kokybės užtikrinimo programos vykdymą visoje įmonėje, naudodami šiuolaikinius techninius sprendimus.

 

Mes sutelkiame dėmesį į savo klientų poreikių ir lūkesčių pripažinimą atviru, sąžiningu bendravimu, kad sukurtume ilgalaikę pasitikėjimo kupiną partnerystę. Esame įsipareigoję kurti patenkintus klientus, teikdami aukščiausius kokybės ir paslaugų standartus:

 • Tiekiame produktus, kurie atitinka mūsų klientų specifikacijas, įskaitant visus įstatymų ir reguliavimo reikalavimus.
 • Užtikriname, kad mūsų patalpos būtų pritaikytos, prižiūrimos ir eksploatuojamos, kad būtų išvengta užteršimo, kuo labiau pablogėtų aplinka ir būtų galima efektyviai valyti.
 • Prašome klientų atsiliepimų apie veiklą ir pasitenkinimą.
 • Mes visada vykdome savo verslą etiškai.

NNZ grupės vadovybė yra tvirtai įsipareigojusi laikytis kokybės vadybos sistemų procedūrų ir rodo įmonei pavyzdį. Tai leidžia sukurti labai atsidavusią komandą visame pasaulyje. Visų darbuotojų reikalavimas yra nuolat tobulinti kiekvieną savo kontroliuojamą procesą.

KODĖL NNZ PAKAVIMO TINKLAS?
PERFORMAVIMAS

Tvarumas
Strateginės vietos visame pasaulyje
Novatoriška
Patikima ir etiška

TIKRAS BENDRADARBIAVIMAS

Ilgalaikės partnerystės
Komandinis darbas
#Rethink inovacijas
Pilno aptarnavimo logistika

INDIVIDUALŪS SPRENDIMAI

Nepriklausomas konsultavimas
Inovacijų įžvalgos
Klientų intymumas
Platus portfelis

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Būkite informuoti apie naujausius gaminius. Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

"*" nurodo būtinus laukelius

Kaip tvarkome Jūsų duomenis? Perskaitykite mūsų privatumo pareiškimą. Jūs galite atsisakyti šių laiškų bet kuriuo metu