DSC0098

Tvarus pasirinktinas partneris Klientams

Siekiame ekologiškai sąmoningam Klientui tiekti paslaugas su kuo mažiau rūpesčių. Tą darome telkiant dėmesį į žiedinę ekonomiką, tvarumo standartų atitikimą ir produkto ekologinį pėdsaką, nepaveikiant produkto kokybės.

Pakuočių dizainas

  • Siekiame įvesti tvarias praktikas kiekvienoje tiekimo grandyje – dirbame su Tiekėjais, Darbuotojais ir Klientais, kurie pasirengę tobulinti savo tvarumo standartus. Todėl galime produktų dizaino strategijoje įvesti daugiau tvarių sprendimų, bei tobulinti produktų perdirbamumo lygį.

 

Pakuočių duomenys

  • Tvarias praktikas siekiame įvesti kiekvienoje tiekimo grandyje – dirbame su Tiekėjais, Darbuotojais ir Klientais, kurie pasiruošę tobulinti savo tvarumo normas. Todėl galime produktų dizaino strategijoje pristatyti vis daugiau tvarių sprendimų bei didinti produktų perdirbamumo lygį.
  • Savo dėmesį telkiame link skaidresnių produktų gamybos ir tiekimo procesų, kad užtikrintume tinkamą produktų saugumo reglamentų laikymąsi. Mūsų požiūris į produktų saugumą apima ir tai, kaip mes apie tai kalbame su savo Klientais. Klientui paprašius, pateikiame naudojamų produktų Atitikties Deklaracijas. Šiuo metu kuriame portalą, kuriame Klientų patogumui supaprastinsime ir paspartinsime atitikties deklaracijų gavimo procesą.
  • Tvarumui svarbu tinkamas pakuotės pasirinkimas, todėl sukūrėme #Rethink (#Pergalvoti) modelį. Jo dėka padedame rasti faktais pagrįstus pakuotės sprendimus ir apskaičiuoti pakuočių žaliavų poveikį gamtai. Šiuo metu kuriame portalą, kuriame bus lengviau rasti atitinkamų produktų bei Kliento pakuočių ekologinį pėdsaką.
  • Siekiant užtikrinti mūsų produktų kokybę, audituojame sandėlius, jog atitiktų mūsų įmonės kokybės ir maisto saugos standartus.

 

Tiekimo grandinės poveikis gamtai

  • Siekiame įvesti tvarias praktikas kiekvienoje tiekimo grandyje – dirbame su Tiekėjais, Darbuotojais ir Klientais, kurie pasirengę tobulinti savo tvarumo standartus. Taip norime sumažinti savo anglies dvideginio pėdsaką, remiantis išmetamųjų teršalų taikymo sritimis 1 ir 2.

 

Santykiai su partneriais

  • Norime būti kuo geresni verslo partneriai, todėl įsitraukiame į dialogą su Klientais dėl jų poreikių, lūkesčių ir norų. Norėdami sužinoti, ar Klientai iš mūsų pusės jaučia palaikymą ir tarpusavio pasitikėjimą, su jais asmeniškai susisiekiame ir darome užklausas.

 

tvarumas tvarumas darbuotojams tvarumas tiekejams medziagu poveikio aplinkai apskaiciavimas
Sustainability Strategic Focus And Pillars 2
Išskyrėme tris pagrindinius, mūsų vertybes atspindinčius, pamatus: Klientas, Darbuotojas ir Tiekėjas. Šiose srityse ieškome tikslingiausio kelio link apibrėžtų NNZ grupės ir Jungtinių Tautų tvarumo tikslų išpildymo iki 2030-ųjų.
KODĖL NNZ PAKAVIMO TINKLAS?
PERFORMAVIMAS

Tvarumas
Strateginės vietos visame pasaulyje
Novatoriška
Patikima ir etiška

TIKRAS BENDRADARBIAVIMAS

Ilgalaikės partnerystės
Komandinis darbas
#Rethink inovacijas
Pilno aptarnavimo logistika

INDIVIDUALŪS SPRENDIMAI

Nepriklausomas konsultavimas
Inovacijų įžvalgos
Klientų intymumas
Platus portfelis

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Būkite informuoti apie naujausius gaminius. Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

"*" nurodo būtinus laukelius

Kaip tvarkome Jūsų duomenis? Perskaitykite mūsų privatumo pareiškimą. Jūs galite atsisakyti šių laiškų bet kuriuo metu