DSC0098

NNZ - pasirinktinas partneris darbuotojams

Siekiame suteikti mūsų darbuotojams saugią bei ugdančią darbo aplinką, sutelkiant dėmesį į darbo kultūrą be žalos. Teikiame pirmenybę talentų valdymui, svetingai darbo aplinkai ir kolektyvo įvairumui.

Suprantame, jog šiuo metu verslams svarbu rūpintis klimato bei žmonių gerove ir jog suinteresuotos šalys vis dažniau tikisi, jog dėsime pastangas į teigiamą poveikį aplinkai ir visuomenei. Norime, jog darbuotojai pas mus jaustųsi saugūs, motyvuoti ir atsakingi. Taip pat bendradarbiaujame su vietinėmis ir tarptautinėmis suinteresuotomis šalimis, siekiant bendros mūsų ir visuomenės gerovės. NNZ grupės kredo yra ‘Esame užsidegę dirbti su malonumu ir asmeniškai, sekant planą, nutartą kartu.’

 

Sveikata bei saugumas darbo vietoje

  • Siekiame sukurti saugią darbo aplinką, su kuo mažiau darbo vietoje sukeltų traumų ir ligų. Sveikatos ir saugumo reikalavimų laikymasis darbe nereiškia visų rizikos šaltinių pašalinimo, laikydamiesi jų siekiame nelaimingų atsitikimų prevencijos – analizuojame jau įvykusius incidentus ir atitinkamai tobuliname darbo aplinką.

 

Darbuotojų vadyba

  • Tik Darbuotojų dėka galime užtikrinti išskirtinę Klientų patirtį, kuri skatina juos labiau mumis pasitikėti ir likti patenkintiems. Todėl, siekiant geresnių rezultatų, teikiame pirmenybę efektyviai darbuotojų vadybai. Puoselėjame mūsų Darbuotojų gabumus, reguliariai rengiame karjeros ir pasiekimų raidos apžvalgas. Patenkinti ir motyvuoti Darbuotojai labiau linkę dėti pastangas darbe, bei stengtis vardan kompanijos sėkmės. Taipogi tokie Darbuotojai yra labiau pozityvūs ir pasiruošę bet kokiam kilsiančiam iššūkiui. Darbuotojų apklausomis nustatome didelio bei mažo našumo sritis versle, siekiant užtikrinti, jog visi Darbuotojai būtų patenkinti kompanija ir jos strategija.

Darbuotojų įvairovė, teisybė, prieinamumas

  • Manome, jog darbuotojai su skirtingomis kultūrinėmis patirtimis atneša vertingų įžvalgų įmonei, kartu siekiant bendro tikslo. NNZ grupė tiki, jog dirbant skirtingų pažiūrų ir patirčių asmenims, kartu jie gali kurti realų poveikį pasauliui. NNZ grupė dirba ties planu, kuriuo siekiame griauti barjerus tarp žmonių ir skatinti bendravimą įmonės viduje, individualaus supratingumo didinimui.

 

Įsitraukimas bendruomenių veikloje

  • Šiuo metu socialinis atsakingumas yra aukštas prioritetas ne vienoje įmonėje. NNZ grupė siekia tai įgyvendinti savanoriavimo programomis, kurios naudingos ne tik bendruomenėms, kurioms suteikiama pagalba, bet ir pačiam savanoriui. Savanoriaudamos kartu, komandos kuria stipresnius ryšius tarpusavyje, su kolegomis bei su aplinkiniais – tuo pačiu dirbant bendruomenės labui. Manome, jog Darbuotojų įtraukimas į bendruomenės veiklą suteiks teigiamą poveikį joje esantiems žmonėms, įskaitant ir Darbuotoją. Šis poveikis pasiekiamas realiais veiksmais, kartu derinant žinias, įgūdžius ir motyvaciją.

 

Tarpusavio santykiai ir įsitraukimas

  • Norint tapti pasirinktinu partneriu, NNZ grupė turi įsitraukti į dialogą su savo Darbuotojais. Su jais aptarti jų poreikius, lūkesčius ir pageidavimus. Siekiant Darbuotojų įsitraukimo į įmonės veiklą, pasitelkiame Darbuotojų apklausas bei asmenines apžvalgas – taip ugdant pasitikėjimą vienas kitu.

 

tvarumas tvarumas klientams tvarumas tiekejams
Sustainability Strategic Focus And Pillars 2
Išskyrėme tris pagrindinius, mūsų vertybes atspindinčius, pamatus: Klientas, Darbuotojas ir Tiekėjas. Šiose srityse ieškome tikslingiausio kelio link apibrėžtų NNZ grupės ir Jungtinių Tautų tvarumo tikslų išpildymo iki 2030-ųjų.
KODĖL NNZ PAKAVIMO TINKLAS?
PERFORMAVIMAS

Tvarumas
Strateginės vietos visame pasaulyje
Novatoriška
Patikima ir etiška

TIKRAS BENDRADARBIAVIMAS

Ilgalaikės partnerystės
Komandinis darbas
#Rethink inovacijas
Pilno aptarnavimo logistika

INDIVIDUALŪS SPRENDIMAI

Nepriklausomas konsultavimas
Inovacijų įžvalgos
Klientų intymumas
Platus portfelis

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Būkite informuoti apie naujausius gaminius. Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

"*" nurodo būtinus laukelius

Kaip tvarkome Jūsų duomenis? Perskaitykite mūsų privatumo pareiškimą. Jūs galite atsisakyti šių laiškų bet kuriuo metu