Kodėl NNZ pakuotė?

  • Pasaulinė aprėptis
  • Dėmesys vietos rinkai
  • Platus asortimentas
  • Inovatyvios tendencijos
  • Individuali pakuotė
  • Patikimumas ir etika
  • Tvarumas ir socialinis požiūris
Informacijos užklausa

„NNZ The Packaging Network“ 90 metų jubiliejus

Data: 22 spalio 2012

Groningenas, Olandija. „NNZ“ švenčia 90 metų jubiliejų. 
„NNZ“ 1922 m. spalio 22 d. įkūrė Marinusas Gijsbertusas Bootas. Iš pradžių įmonė prekiavo pirkinių maišeliais Groningene, tačiau visuomet turėjo ir didesnių ambicijų. Šiandien, 2012 m. spalio 22 d., „NNZ“ švenčia 90 metų jubiliejų. Dabar šioje tarptautinėje įmonėje, siūlančioje klientams žemės ūkio ir kitų pramonės šakų produkcijos pakavimo sprendimus, dirba 180 žmonių. Šis gražus jubiliejus žymi „NNZ“ atsidavimą savo darbuotojams ir klientams. Jubiliejaus proga įmonė padovanos tris laivus „Oxfam“ padaliniui Bangladeše. Laivai pavadinti Bootų šeimos narių, daug prisidėjusių prie „NNZ“ sėkmės, vardais – „Marinus“, „Will“ ir „Wim“.


„NNZ“, Jūsų pakavimo sprendimų partneris nuo 1922 m.!
„90 metų jubiliejus yra didelis pasiekimas „NNZ“, – sako įmonės vykdomasis direktorius Lenas Bootas. – Labai malonu, kad klientai įvertino mūsų gaminius ir paslaugas. Tai šeimos, mūsų darbuotojų ir partnerių visame pasaulyje nuopelnas, motyvuojantis tęsti pradėtą veiklą.“ 

  • NNZ celebrates 90th anniversary

Apie NNZ

NNZ yra tarptautinė įmonė, kuri specializuojasi vaisių ir daržovių sektoriaus bei pramonės pakuočių klientams srityje. Nuo pat įkūrimo 1922 m. šeimos verslas stabiliai augo į organizaciją, kurioje dirba apie 250 darbuotojų ir yra platus pasaulinis savų filialų ir partnerių tinklas.

Šio tinklo stiprybė yra gebėjimas didinti savo konkurencingumą. Kaip ir NNZ, mūsų tinklo partneriai gali būti apibūdinami kaip tvarūs ir socialūs produktų lyderiai, orientuoti į vartotoją, novatoriški, kryptingi, lankstūs ir skaidrūs, patikimi ir etiški.

Mes NNZ darbuotojus laikome geriausiu savo turtu. Esame įsitikinę, kad dėl to atsiranda daugiau kūrybiškumo ir produktyvumo, o tai yra itin svarbu mūsų klientams, tiekėjams ir kitiems suinteresuotiesiems asmenims. Siekiame dirbti labai asmeniškai, aistringai ir maloniai pagal planą, kurį sukūrėme kartu. Mūsų šūkis yra: „Kartu geriau“. Kartu mes sukuriame klientams tvarų pritaikymą, logistikos sprendimų ir inovacijų.

Mes galime patenkinti šį poreikį pasitelkdami savo dukterines įmones strateginėse vietose įvairiose šalyse. Dirbame su klientais ir įvairiais komandos profesionalais; medžiagų, maisto technologijų, grafinio dizaino ir rinkos tyrimų specialistais. Kartu dirbame su individualiais produktais nuo koncepcijos iki rinkos pradžios. Kiekvienai grandinės jungčiai siūlome konkretiems klientams pritaikytus sumanius sprendimus!

Mūsų standartinį asortimentą sudaro tinkliniai maišai, džiuto maišai, popierinės pakuotės, austiniai PP maišai, plėvelės, folijos, indeliai, didmaišiai ir padėklų stabilizavimo medžiagos. NNZ taip pat tiekia individualias pakuotes. Visoms pakuotėms taikome aukščiausius tvarumo, efektyvumo ir maisto saugos standartus. Taigi mūsų klientai turi naudos iš puikių pirkimo sąlygų ir aukštos kokybės produktų.