SDG 12

JT tikslai NNZ: DVT 12

Užtikrinti tvarų vartojimą ir gamybos modelius

Tvarus vartojimas ir gamyba, siekiant pereiti prie mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančių ir ekologiškų ekonomikų.

 

Vartojimas ir gamyba visame pasaulyje – pasaulinės ekonomikos varomoji jėga – priklauso nuo gamtinės aplinkos ir išteklių naudojimo tokiu būdu, kuris ir toliau daro destruktyvų poveikį planetai. Apskaičiuota, kad kiekvienais metais trečdalis visų pagamintų maisto produktų – 1,3 milijardo tonų, kurių vertė yra apie 1 trilijoną USD – supūva vartotojų ir mažmenininkų šiukšliadėžėse arba sugenda dėl netinkamos transportavimo ir derliaus nuėmimo praktikos. Tvarus vartojimas ir gamyba labai prisideda prie perėjimo prie mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančių technologijų ir ekologiškos ekonomikos.

 

NNZ prisideda prie konkretaus DVT 12.5; iki 2030 m. gerokai sumažinti atliekų susidarymą vykdant prevenciją, mažinimą, perdirbimą ir pakartotinį naudojimą:

 

1. Partnerių vardu toliau reklamuoti ir kurti energiją taupančias, taigi ir anglies dioksidą mažinančias pakavimo medžiagas ir koncepcijas.

 

2. Tvarių pakuočių pasirinkimo palengvinimas, siekiant sumažinti maisto švaistymą ir poveikį aplinkai: NNZ skleidžia savo „#rethink“ metodą, kad klientai galėtų faktais pagrįsti tvarų pakavimo medžiagų pasirinkimą.

 

3. Įmonės pirkimo politika

  • Tiekėjai pasirašo ir laikosi NNZ „Tiekėjo elgesio kodekso“ dėl skaidrumo, teisės aktų laikymosi, maisto saugos ir vartotojų interesų. NNZ patikrins atitiktį.
  • Tiekėjai turėtų būti skaidrūs savo verslo veikloje ir pateikti mums tikslią ir išsamią informaciją apie savo verslo politiką, veiklą ir produktus, susijusius su mūsų tvarumo rezultatu.
  • Tiekėjai privalo laikytis visų galiojančių šalių, kuriose jie vykdo veiklą, nacionalinių įstatymų ir kitų teisės aktų.
  • Tiekėjai privalo užtikrinti, kad jų produktai būtų tinkami vartoti žmonėms ir kad jie būtų saugūs. Jie turi atitikti mūsų kokybės ir maisto saugos kriterijus, taikomus žaliavoms ir kitoms sudedamosioms dalims, tyrimams, gamybos ir pakavimo procesams. Tiekėjai turi sugebėti užtikrinti, ar NNZ pristatomuose produktuose yra genetiškai modifikuotų sudedamųjų dalių.
  • Be to, tiekėjai turėtų laikytis rinkodaros ir ženklinimo reikalavimų, kaip apibrėžta įstatyme ir kaip reikalauja NNZ. NNZ pasilieka teisę tikrinti tiekėjų veiklą šiuo atžvilgiu. Mes tikime bendradarbiavimu su tiekėjais ir vertiname ilgalaikius santykius. Esame pasirengę dirbti su savo tiekėjais, kad kiekvienu konkrečiu atveju pasiektume veiksmingų ir patenkinamų sprendimų.
  • Tiekėjai turi informuoti NNZ apie tai, kur yra gaminamas kiekvienas užsakymas. Pasiliekame teisę trečiųjų šalių auditoriams bet kuriuo metu iš anksto nepranešus apsilankyti visose mūsų prekes gaminančiose gamyklose, o tiekėjai turi leisti trečiųjų šalių auditoriams patekti į tokias gamyklas, kad užtikrintų tiekėjų elgesio kodekso laikymąsi. Be to, šiuo tikslu NNZ atstovai gali paskelbti audito vizitus visose mūsų prekes gaminančiose gamyklose, o tiekėjai turi leisti šiems atstovams patekti į gamyklas.
  • NNZ arba trečiosios šalies auditorius, atstovaujantis NNZ, turi laikytis tiekėjų atskleistų gamyklos taisyklių ir reglamentų, susijusių su sauga ir higiena, kiek tai pagrįstai įmanoma. Išskyrus atvejus, kai yra ypatingų aplinkybių, auditas atliekamas tik kartą per metus.

 

4. Įmonės kokybės valdymo politika

Kalbant apie kokybę, NNZ siekia būti pageidaujamu pakavimo sprendimų partneriu. Mes užtikriname produktų nuoseklumą kokybės ir maisto saugos atžvilgiu. Mums kokybė yra tada, kai grįžta klientas, o ne produktas. Siekdami tai įvykdyti, nuolat tobuliname verslo, gamybos, klientų aptarnavimo ir kokybės sistemas bei procesus, vadovaudamiesi visais įmonės veiklai galiojančiais įstatymais ir reglamentais bei visais teisiniais ir etiniais verslo veiklos veiksniais:

  • Mūsų sertifikuotos kokybės sistemos sustiprina mūsų nuolatinio procesų ir kokybės sistemų tobulinimo pagrindą. Jos veiksmingumas peržiūrimas ir patvirtinamas naudojant duomenis ir faktais pagrįstas priemones. Mūsų įrankiai: GFSI ir ISO9001 atitikimas, dėmesys teisingam vykdymui iš pirmo karto ir suderinamam sumažinimui, naudojant pagrindinės priežasties analizę ir taisomuosius veiksmus.
  • Mūsų organizacinės žinios, ištekliai, galimybės ir produktai leidžia mums paversti kokybę konkurenciniu pranašumu mums ir mūsų klientams. Mūsų įrankiai: darbuotojų įgūdžiai nuolat tobulinami per švietimą ir mokymą, o mes esame „Vienas NNZ“.Tai reiškia, kad bendradarbiaujame pasauliniu mastu ir visuose savo darbuose taikome savo NNZ vertybes ir kokybės standartus.
  • Mes sutelkiame dėmesį į savo klientų poreikių ir lūkesčių pripažinimą atviru, sąžiningu bendravimu, kad sukurtume ilgalaikę pasitikėjimo kupiną partnerystę. Esame įsipareigoję patenkinti klientų poreikius, teikdami aukščiausius kokybės ir paslaugų standartus. Mūsų įrankiai: prašyti klientų atsiliepimų apie našumą ir pasitenkinimą; rinkti atsiliepimus iš atitinkamų suinteresuotųjų šalių, ir mes visada vykdome savo verslą etiškai vidaus ir išorės.

 

Mes nustatome tvarias galimybes ir apibūdiname realaus pasaulio įsipareigojimus.
KODĖL NNZ PAKAVIMO TINKLAS?
PERFORMAVIMAS

Tvarumas
Strateginės vietos visame pasaulyje
Novatoriška
Patikima ir etiška

TIKRAS BENDRADARBIAVIMAS

Ilgalaikės partnerystės
Komandinis darbas
#Rethink inovacijas
Pilno aptarnavimo logistika

INDIVIDUALŪS SPRENDIMAI

Nepriklausomas konsultavimas
Inovacijų įžvalgos
Klientų intymumas
Platus portfelis

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Būkite informuoti apie naujausius gaminius. Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

"*" nurodo būtinus laukelius

Kaip tvarkome Jūsų duomenis? Perskaitykite mūsų privatumo pareiškimą. Jūs galite atsisakyti šių laiškų bet kuriuo metu