Kodėl NNZ pakuotė?

  • Pasaulinė aprėptis
  • Dėmesys vietos rinkai
  • Platus asortimentas
  • Inovatyvios tendencijos
  • Individuali pakuotė
  • Patikimumas ir etika
  • Tvarumas ir socialinis požiūris
Informacijos užklausa

Vartotojui pritaikyti pakavimo sprendimai

NNZ yra atsidavusi ‚vartotojui pritaikytų pakavimo spendimų‘ kūrybai artimai bendradarbiaudama su Klientais ir Partneriais.
 

Pakavimo rolė

Dažnai žmonės nesigilina, kokį indėlį pakuotė duoda tvarumui. Supakuoti vaisiai ir daržovės yra apsaugoti ir todėl išlieka švieži ilgiau ir atgrąsina maisto švaistymą. Be transportavimo su pakuotėmis maistas iš įvairių pasaulio kampų nebūtų ekonomiškai įmanomas.
 

Kuriant tvarius ‚vartotojui pritaikytus pakavimo sprendimus‘

NNZ, bendradarbiaudama su mūsų ‚Partneriais‘, investuoja į naujų pakuočių ir pakavimo koncepcijų plėtrą. Partneriai, su kuriais kuriame ‚vartotojui pritaikytus pakavimo sprendimus‘, yra šviežius produktus tiekiantys pakavimo namai, mažmeninės prekybos tinklai, medžiagų ir mašinų tiekėjai, universitetai ir tyrimų institutai. NNZ turi centrinę ‚marketingo inovacijų komandą‘, kuriai priklauso inovacijų vadybininkas, pakavimo technologas, dizaineris ir interneto rinkodaros vadybininkas. Ši komanda palaiko šalis, padėdama joms marketinti jų portfolio ir kurti tvarius ‚vartotojui pritaikytus pakavimo sprendimus‘.

Kartu su verslo skyriaus vadybininkais įvairiose šalyse, ši komanda stebi ir atitinkamai kreipia dėmesį į vykstančią plėtrą rinkose, medžiagose, mašinose ir vartotojų elgsenoje. NNZ komanda susisiekia su Klietu pasitarimams, po kurių pardavimų atstovas, pakavimo technologas ir rinkodarininkas išvysto dizainą, naudojantį geriausias medžiagas, mašinas ir vartotojų požiūrį. Mūsų medžiagų ekpertizė apima plataus lauko pakavimo medžiagų portfolio: džiutas, popierius, plastikai, laminatai ir pakuotės sukurtos iš biologiškai susiskaidanžios medžiagos. Galutinis tikslas yra pateikti Klientui optimalią pakuotę ar pakavimo koncepciją: ‚vartotojui pritaikytą pakavimo sprendimą‘.

Pridedant, mes nuolat dirbam jog galėtume vystyti tvarias pakavimo medžiagas ir technologijas, kurios turėtų kuo mažesnę žalą gamtai ir užtikrintų ilgesnį tinkamumo laiką.
 

Internacionalinis tinklas su ‚koncentracija į vietinę rinką‘

Noras turėti tvarius pakavimo sprendimus yra uniforminis. Aišku, yra skirtumų tarp šalių, kurioms mes tarnaujam, nes kiekviena šalis turi savo atitinkamą produktų asortimentą, specifinius logistikos procesus ir vartotojų skonį. Mūsų rinkodaros ir inovacijų sričių palaikymas atitinka šiai frazei: ‚koncentracija į vietinę rinką‘. Pavyzdžiui, dirbant su mūsų buriais Ispanijoje ir Vokietijoje produktui (Flow-Fresh), kuris leidžia supakuotas braškes būti atsparesnes temparatūros pakitimams logistikos metu. Tas pats produktas yra naudojamas Vokietijoje tam pačiam tikslui, bet su kekiniais pomidorais. Austrijai mes išvystėme mažmeninei prekybai skirtą džiutinę pakuotę pomidorams, nes vartotojai Austrijoje labiau linkę mėgti šią tvirtą naturalią medžiagą.

Apie NNZ

NNZ yra tarptautinė įmonė, kuri specializuojasi vaisių ir daržovių sektoriaus bei pramonės pakuočių klientams srityje. Nuo pat įkūrimo 1922 m. šeimos verslas stabiliai augo į organizaciją, kurioje dirba apie 250 darbuotojų ir yra platus pasaulinis savų filialų ir partnerių tinklas.

Šio tinklo stiprybė yra gebėjimas didinti savo konkurencingumą. Kaip ir NNZ, mūsų tinklo partneriai gali būti apibūdinami kaip tvarūs ir socialūs produktų lyderiai, orientuoti į vartotoją, novatoriški, kryptingi, lankstūs ir skaidrūs, patikimi ir etiški.

Mes NNZ darbuotojus laikome geriausiu savo turtu. Esame įsitikinę, kad dėl to atsiranda daugiau kūrybiškumo ir produktyvumo, o tai yra itin svarbu mūsų klientams, tiekėjams ir kitiems suinteresuotiesiems asmenims. Siekiame dirbti labai asmeniškai, aistringai ir maloniai pagal planą, kurį sukūrėme kartu. Mūsų šūkis yra: „Kartu geriau“. Kartu mes sukuriame klientams tvarų pritaikymą, logistikos sprendimų ir inovacijų.

Mes galime patenkinti šį poreikį pasitelkdami savo dukterines įmones strateginėse vietose įvairiose šalyse. Dirbame su klientais ir įvairiais komandos profesionalais; medžiagų, maisto technologijų, grafinio dizaino ir rinkos tyrimų specialistais. Kartu dirbame su individualiais produktais nuo koncepcijos iki rinkos pradžios. Kiekvienai grandinės jungčiai siūlome konkretiems klientams pritaikytus sumanius sprendimus!

Mūsų standartinį asortimentą sudaro tinkliniai maišai, džiuto maišai, popierinės pakuotės, austiniai PP maišai, plėvelės, folijos, indeliai, didmaišiai ir padėklų stabilizavimo medžiagos. NNZ taip pat tiekia individualias pakuotes. Visoms pakuotėms taikome aukščiausius tvarumo, efektyvumo ir maisto saugos standartus. Taigi mūsų klientai turi naudos iš puikių pirkimo sąlygų ir aukštos kokybės produktų.