Kodėl NNZ pakuotė?

  • Pasaulinė aprėptis
  • Dėmesys vietos rinkai
  • Platus asortimentas
  • Inovatyvios tendencijos
  • Individuali pakuotė
  • Patikimumas ir etika
  • Tvarumas ir socialinis požiūris
Informacijos užklausa

Tvarumas

NNZ turi atstovybių įvairiose šalyse. Jos darbuotojai kuria žemės ūkio sektoriuje dirbantiems Klientams skirtus sprendimus. Nuo 1922 m. mūsų sėkmės pagrindas yra ilgalaikis bendradarbiavimas su Darbuotojais, Klientais ir Tiekėjais. Kad vyktų ir tvirtėtų bendradarbiavimas, stengiamės sukurti tvarią platformą.

Pasaulinis įmonių tinklas.

NNZ yra socialinė ir į rinką orientuota kompanija, kurios tiesioginis tikslas – kurti Klientams skirtus pakavimo sprendimus, naudojant daržovių ir vaisių bei pramonės sektoriaus pasaulinio įmonių tinklo priemones. Pakavimo įmonių tinklas – nuolat kuriantis vertę !

Dėmesys vietiniams poreikiams.

NNZ turi tarptautinį kompanijų tinklą, jis veikia daugiau kaip 50 pasaulio šalių, kuriose teikiamos apsirūpinimo paslaugos, bei užsiimama pardavimo ir produktų bei rinkų plėtra. Nepaisant tarptautinės NNZ orientacijos, mūsų principas išlieka nepakitęs – dėmesys vietiniams poreikiams! Vadovaujantis šiais principais, centrinis valdymas sukuria tokias sąlygas, kuriomis įvairūs NNZ pardavimo, logistikos, aptarnavimo ir tiesioginės rinkodaros padaliniai gali veikti optimaliai.

Ilgalaikis bendradarbiavimas. NNZ tvarumo siekia nuo pat įkūrimo 1922 metais. Tuo metu pagrindinis kompanijos produktas buvo džiutas – puikus tvarumo pavyzdys. Personalo politika taip pat buvo nukreipta į ilgalaikį bendradarbiavimą tarp NNZ, jos Darbuotojų, Klientų ir Tiekėjų.

Tvarios platformos kūrimas. NNZ laikosi tokios personalo ir vidinės politikos, kuria tokius produktus ir, atsižvelgdama į savo partnerius bei supančią aplinką, laikosi tokio požiūrio į rinką, kurie padėtų sukurti tvarią organizaciją. Manome, kad dėl mūsų kompanijos ateities labai svarbu nuolat kurti pakuočių naujoves ir dėmesį skirti tam, kad būtų laikomasi šviežių vaisių ir daržovių bei kitų maisto produktų pakuotės kokybės standartų bei atitinkamų aplinkos apsaugos standartų.

NNZ – nuo 1922 m. pakavimo sprendimus teikiantis Jūsų partneris!

Apie NNZ

NNZ yra tarptautinė įmonė, kuri specializuojasi vaisių ir daržovių sektoriaus bei pramonės pakuočių klientams srityje. Nuo pat įkūrimo 1922 m. šeimos verslas stabiliai augo į organizaciją, kurioje dirba apie 250 darbuotojų ir yra platus pasaulinis savų filialų ir partnerių tinklas.

Šio tinklo stiprybė yra gebėjimas didinti savo konkurencingumą. Kaip ir NNZ, mūsų tinklo partneriai gali būti apibūdinami kaip tvarūs ir socialūs produktų lyderiai, orientuoti į vartotoją, novatoriški, kryptingi, lankstūs ir skaidrūs, patikimi ir etiški.

Mes NNZ darbuotojus laikome geriausiu savo turtu. Esame įsitikinę, kad dėl to atsiranda daugiau kūrybiškumo ir produktyvumo, o tai yra itin svarbu mūsų klientams, tiekėjams ir kitiems suinteresuotiesiems asmenims. Siekiame dirbti labai asmeniškai, aistringai ir maloniai pagal planą, kurį sukūrėme kartu. Mūsų šūkis yra: „Kartu geriau“. Kartu mes sukuriame klientams tvarų pritaikymą, logistikos sprendimų ir inovacijų.

Mes galime patenkinti šį poreikį pasitelkdami savo dukterines įmones strateginėse vietose įvairiose šalyse. Dirbame su klientais ir įvairiais komandos profesionalais; medžiagų, maisto technologijų, grafinio dizaino ir rinkos tyrimų specialistais. Kartu dirbame su individualiais produktais nuo koncepcijos iki rinkos pradžios. Kiekvienai grandinės jungčiai siūlome konkretiems klientams pritaikytus sumanius sprendimus!

Mūsų standartinį asortimentą sudaro tinkliniai maišai, džiuto maišai, popierinės pakuotės, austiniai PP maišai, plėvelės, folijos, indeliai, didmaišiai ir padėklų stabilizavimo medžiagos. NNZ taip pat tiekia individualias pakuotes. Visoms pakuotėms taikome aukščiausius tvarumo, efektyvumo ir maisto saugos standartus. Taigi mūsų klientai turi naudos iš puikių pirkimo sąlygų ir aukštos kokybės produktų.