Kodėl NNZ pakuotė?

 • Pasaulinė aprėptis
 • Dėmesys vietos rinkai
 • Platus asortimentas
 • Inovatyvios tendencijos
 • Individuali pakuotė
 • Patikimumas ir etika
 • Tvarumas ir socialinis požiūris
Informacijos užklausa

Padėklų stabilizavimas

 

Kartoniniai kampai stabilizuoja padėklus. Jie pagaminti iš kartono ar aliuminiu dengto kartono.

Ventiliuojamoje tampriojoje plėvelėje yra kiaurymės, kurios leidžia ant padėklų sukrautiems produktams kvėpuoti ir taip išvengiama kondensato. Plėvelė gali būti standartinė ir su išankstiniu įtempiu. Standartinę plėvelę galima ištempti 100 % arba daugiau. Plėvelė Tornado-Wrap® su išankstiniu įtempiu gali būti ištempta 250–300 %.

Megztas padėklo tinklas gali būti standartinės kokybės HDPE megztas padėklo įvynioklis, skirtas nestabiliems kroviniams maksimaliai prilaikyti (18–20 % pailgėjimas). Ištempiamas Tornado-Net® pagamintas iš 100 % LLDPE su didesniu kaip 100 % pailgėjimu. Dėl pailgėjimo reikia mažiau tinklo ir dėl to rečiau tenka keisti rulonus vyniojimo mašinoje .

Presuotas padėklų įvynioklis skirtas nestabiliems kroviniams maksimaliai prilaikyti. Tinklu galima apvynioti padėklus, arba, norint, kad jis laikytų tvirtai, gyvatuko technika tinklą galima dėti tarp sudėtų ant padėklo daiktų. Padėklo įvynioklis StretchNet® gali išsitempti iki 20 % – padėklą reikia vynioti mažiau kartų.

Neslystantys lakštai/lapai naudojami padėklams transportavimo metu stabilizuoti. Reikia mažiau  klijų ir tampriosios plėvelės padėklams stabilizuoti.

 • corner boards
 • stretch film
 • pallet net
 • antislip sheet


Apie NNZ

NNZ yra tarptautinė įmonė, kuri specializuojasi vaisių ir daržovių sektoriaus bei pramonės pakuočių klientams srityje. Nuo pat įkūrimo 1922 m. šeimos verslas stabiliai augo į organizaciją, kurioje dirba apie 250 darbuotojų ir yra platus pasaulinis savų filialų ir partnerių tinklas.

Šio tinklo stiprybė yra gebėjimas didinti savo konkurencingumą. Kaip ir NNZ, mūsų tinklo partneriai gali būti apibūdinami kaip tvarūs ir socialūs produktų lyderiai, orientuoti į vartotoją, novatoriški, kryptingi, lankstūs ir skaidrūs, patikimi ir etiški.

Mes NNZ darbuotojus laikome geriausiu savo turtu. Esame įsitikinę, kad dėl to atsiranda daugiau kūrybiškumo ir produktyvumo, o tai yra itin svarbu mūsų klientams, tiekėjams ir kitiems suinteresuotiesiems asmenims. Siekiame dirbti labai asmeniškai, aistringai ir maloniai pagal planą, kurį sukūrėme kartu. Mūsų šūkis yra: „Kartu geriau“. Kartu mes sukuriame klientams tvarų pritaikymą, logistikos sprendimų ir inovacijų.

Mes galime patenkinti šį poreikį pasitelkdami savo dukterines įmones strateginėse vietose įvairiose šalyse. Dirbame su klientais ir įvairiais komandos profesionalais; medžiagų, maisto technologijų, grafinio dizaino ir rinkos tyrimų specialistais. Kartu dirbame su individualiais produktais nuo koncepcijos iki rinkos pradžios. Kiekvienai grandinės jungčiai siūlome konkretiems klientams pritaikytus sumanius sprendimus!

Mūsų standartinį asortimentą sudaro tinkliniai maišai, džiuto maišai, popierinės pakuotės, austiniai PP maišai, plėvelės, folijos, indeliai, didmaišiai ir padėklų stabilizavimo medžiagos. NNZ taip pat tiekia individualias pakuotes. Visoms pakuotėms taikome aukščiausius tvarumo, efektyvumo ir maisto saugos standartus. Taigi mūsų klientai turi naudos iš puikių pirkimo sąlygų ir aukštos kokybės produktų.