Padėklų stabilizavimas

 

Kartoniniai kampai stabilizuoja padėklus. Jie pagaminti iš kartono ar aliuminiu dengto kartono.

Ventiliuojamoje tampriojoje plėvelėje yra kiaurymės, kurios leidžia ant padėklų sukrautiems produktams kvėpuoti ir taip išvengiama kondensato. Plėvelė gali būti standartinė ir su išankstiniu įtempiu. Standartinę plėvelę galima ištempti 100 % arba daugiau. Plėvelė Tornado-Wrap® su išankstiniu įtempiu gali būti ištempta 250–300 %.

Megztas padėklo tinklas gali būti standartinės kokybės HDPE megztas padėklo įvynioklis, skirtas nestabiliems kroviniams maksimaliai prilaikyti (18–20 % pailgėjimas). Ištempiamas Tornado-Net® pagamintas iš 100 % LLDPE su didesniu kaip 100 % pailgėjimu. Dėl pailgėjimo reikia mažiau tinklo ir dėl to rečiau tenka keisti rulonus vyniojimo mašinoje .

Presuotas padėklų įvynioklis skirtas nestabiliems kroviniams maksimaliai prilaikyti. Tinklu galima apvynioti padėklus, arba, norint, kad jis laikytų tvirtai, gyvatuko technika tinklą galima dėti tarp sudėtų ant padėklo daiktų. Padėklo įvynioklis StretchNet® gali išsitempti iki 20 % – padėklą reikia vynioti mažiau kartų.

Neslystantys lakštai/lapai naudojami padėklams transportavimo metu stabilizuoti. Reikia mažiau  klijų ir tampriosios plėvelės padėklams stabilizuoti.

  • corner boards
  • stretch film
  • pallet net
  • antislip sheet