Misija ir įsipareigojimai

Mes esame „įkvėpti kurti Jūsų sėkmę užtikrinančius sprendimus“!

NNZ siekia tapti rinkos „valdoma“ kompanija, kurios tiesioginis tikslas – visame žemės ūkio ir pramonės sektoriaus pasauliniame tinkle sukurti savo partneriams skirtus pakuotės sprendimus. Tai vykdoma pasitelkiant vieną iš didžiausių mūsų turtų – pakavimo įmonių tinklą!

Šio tikslo siekiama stengiantis gaminių asortimentą kurti atsižvelgiant į klientų pageidavimus ir taikant novatorišką verslo kultūrą, taip nuolat numatant naujus rinkos poreikius bei jos plėtrą.

Bendradarbiaudama su klientais, tiekėjais, platintojais, universitetais, tyrimo institutais bei valstybinėmis institucijomis, NNZ siekia būti visais atžvilgiais patikima ir atsidavusi partnerė. Mūsų partneriai gali pasikliauti mumis, nes mes:

  • turime visą pakavimo medžiagų asortimentą;
  • netoli klientų esančiose vietose turime standartinių gaminių atsargų, todėl savo klientams galime užtikrinti greitą pristatymą ir tikslią logistiką;
  • užtikriname pastovią, suderintas specifikacijas atitinkančią produkcijos kokybę;
  • teikiame visas sandėliavimo, transportavimo, dokumentų tvarkymo ir atsargų valdymo paslaugas;
  • intensyviai ir atvirai dirbdami su partneriais, kuriame naujus ir naujoviškus pakavimo sprendimus, kurie visiškai patenkins klientų ir (arba) galutinių vartotojų poreikius.

NNZ – nuo 1922 m. pakavimo sprendimus teikiantis Jūsų partneris!